Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Recepty z akce Zdravý Rožnov zdravě vaří na téma "upeč třeba chleba"

[více]

Ohlédnutí za Dnem pro zdraví.

[více]

Občanské sdružení Zdravý Rožnov pořádá seminář zdravé kuchyně v sobotu 1. prosince od 14 hodin ve cvičné kuchyni ZŠ Videčská.

[více]

Zdravý Rožnov – občanské sdružení, se rozhodl, tak jako v minulých letech, pokračovat

v nabídce informací ke zdravému způsobu života, už proto, že po této akci je stálá poptávka mezi veřejností. V sobotu 10. listopadu od 14.00 do 17.00 hodin v Iskérce – Ul. Chodská 534 (bývalá budova Domu dětí) proběhne Den pro zdraví.

[více]

9. 10. 2012 bylo veřejnou vyhláškou zahájeno územní řízení ve věci Kaufland, na 13. listopad je stanoveno veřejné projednání. Pokud chcete do řízení také vstoupit námitkami a připomínkami, pak v následujícím měsíci bedlivě sledujte web nekauflanduvsousedstvi.webnode.cz.

[více]

Rožnov pod Radhoštěm – Téměř 70% lidí, kteří se zúčastnili ankety města k výstavbě hypermarketu Kaufland, jenž má stát na hlavní Meziříčské ulici, s plánovanou stavbou zásadně nesouhlasí. Hlavní iniciátor akce proti Kauflandu o. s. Zdravý Rožnov proto spustil v minulých týdnech informační portál pro všechny, které by výstavba dalšího nadbytečného supermarketu v sousedství mohla zasáhnout (1).

[více]

Občanské sdružení Zdravý Rožnov Vás srdečně zve na premiéru filmu NIMBY v sobotu 6. října v 19:00 do auly Zemědělské školy. Film o paradoxech společnosti. O hranici mezi zájmem veřejným, soukromým a sobeckým. I o těžbě v Beskydech.
Souběžně bude film premiérově uveden v Čelákovicích, Liberci a Frenštátě pod Radhoštěm.

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012