Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Zdravý Rožnov – občanské sdružení v rámci projektu Zdravý rok 2009 připravilo na středu 20. května sportovně společenskou akci Běh pro zdravý Rožnov.

[více]
13.05.09 Den Země

Otevírání studánky v Mokrém

V neděli ráno 19. dubna vyrazila skupinka 15-ti členů a příznivců Zdravého Rožnova od Písečné přes Chlacholov ke studánce v Mokrém. U studánky jsme si zazpívali, napili se chutné vody a ulehčili okolí studánky od odpadků, což už činíme několik let. Letos jsme s uspokojením konstatovali, že odpadků v okolí bylo mnohem méně než v minulých letech.

[více]

Mladý muž přišel za svým otcem, který byl mudrcem. Mladík řekl: „Otče, hledám poznání!“ Otec mu odpověděl: „Hledej porozumění!“

[více]

Začátkem měsíce března jsme začali s propagací této jednoduché sportovní disciplíny na všech mateřských a základních školách v Rožnově pod Radh. Je určena pro děti předškolního a školního věku v soutěžní i nesoutěžní podobě.

[více]

Na zdravé vaření 31. ledna pod názvem Zdravý Rožnov zdravě vaří, aneb valašské jehněčí neduhy léčí přišlo 36 účastníků do cvičné kuchyně ZŠ Videčská. Díky spolupořadatelům:

mistru kuchaři z Integrované střední školy Valašské Meziříčí , čerstvému masu dodanému z Valašského jehněčí Francova Lhota a odborné přednášce pedagoga SŠZePř jsme měli možnost získat řadu informací např., že jehněčí má nízký obsah cholesterolu, je dietní a dobře stravitelné, má příznivé složení masných k...

[více]

Sobota 28. 2. od 14 do 19 hodin -  internát Zemědělské školy v Rožnově pod Radh.

Zdravý Rožnov – občanské sdružení pokračuje v  projektu Zdravý rok 2009 ve spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi akcemi, týkajícími se opět hlavně prevence zdraví a ochrany životního prostředí.

[více]

Ovečky k Valašsku vždy patřily a byly také na jídelníčku našich předků. V současné době vzrůstá význam chovu ovcí, jednak pro udržování charakteru krajiny, ale také z důvodu získávání kvalitního masa.

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012