Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Čtvrtek 26. listopadu od 16.30 hod. - podkroví Městské knihovny v Rožnově pod Radhoštěm.

Povídání o životní síle doplněné o ukázky, jak zvýšit a regenerovat svůj energetický potenciál a společný relaxační prožitek při hře na alternativní hudební nástroje (didgeridoo, tibetské mísy, perkusní nástroje, valašské koncovky a další).

[více]

V rámci projektu Zdravý rok 2009 zveme širokou veřejnost do Střední školy zemědělské a přírodovědné (Nábřeží Dukelských hrdinů 570) v sobotu 17. října od 13.00 do 19.00 na Den pro zdravý pohyb.Tato akce je podpořena grantem města Rožnova pod Radhoštěm. Vstupné je dobrovolné.

[více]

Neděle, prosluněný den zářijového babího léta, čas jako stvořený k pašování…

Ideální podmínky přilákaly 20. září k rožnovské knihovně velké množství plně zásobených pašeráků, bohužel ne všichni se z kapacitních důvodů, které s sebou nesly velké riziko prozrazení :), mohli pašování zúčastnit. Tímto se všem, na které nezbylo místo, ještě jednou omlouváme a slibujeme, že do příště vymyslíme řešení, jak přijmout větší množství pašeráckých posil :)

[více]

Odjezd je v neděli 20. září v 9.00 hodin autobusem od rožnovské knihovny.

[více]

V sobotu 20. června 2009 společně Zdravý Rožnov, o.s. s Domovem srdce, o.s. a Iskérkou, o.s. uskutečnily již druhou společnou oslavu letního slunovratu.

[více]

Sobota 20. června od 10 do 19 hodin

Iskérka, zahrada MŠ 1. máje 864

[více]

Sčítám a prohlížím si seznam účastníků Běhu z 20. května , jsou tu podpisy jednotlivců a pedagogů, kteří přivedli své hejno dítek, zapsali počet a ztvrdili ho svým podpisem.

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012