Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Pozvání tříčlenných družstev 4. a 5. tříd základních škol v Rožnově pod Radhoštěm a okolí na úterý 20. 4. 2010 dopoledne do městského parku v Rožnově p. R.

[více]

Občanské sdružení Zdravý Rožnov v rámci projektu Zdravý rok 2010 pořádá akci „Zdravý Rožnov zdravě vaří“ tentokrát na téma „Moderní studená kuchyně“.

[více]
13.01.10 Poděkování

Kulturní komise z Domova pro seniory v Rožnově pod Radhoštěm děkuje organizaci Zdravý Rožnov a ZŠ Pod Skalkou za dárky do tomboly, kterou obohatili program při Silvestrovském večírku pro obyvatele domova pro seniory dne 29. 12. 2009. Děkujeme i za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Kulturní komice Domova pro seniory Rožnov p. R.

[více]
13.01.10 Děti seniorům

Závěrečná akce projektu Zdravý rok 2009 byla již druhým rokem připravena pro babičky a dědečky v Domově pro seniory v Rožnově p. R. Zdravý Rožnov – občanské sdružení financovalo nákup materiálu.

[více]

V podkroví Městské knihovny v Rožnově p. R. se 26. listopadu 2009 uskutečnila devátá akce projektu ZDRAVÝ ROK 2009 s názvem Energie zdraví a naše budoucnost jíž se zúčastnilo 22 zájemců.

[více]

V pátek 11. prosince od 15 hodin v Domově pro seniory předvedou vánoční program žáci ze ZŠ Pod Skalkou pro starší spoluobčany.

[více]

byla potěšující věta jedné z návštěvnic Dne pro zdravý pohyb v sobotu 17. října na SZePř. Na fotografii Věra Veitová předcvičuje pilates. Mladší ročníky si vyzkoušely i aerobik s Janou Kaláčovou...

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012