Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov děkuje svým voličům za 12 257 hlasů a zisk dvou mandátů. Stalo se tak třetí nejsilnější stranou v Rožnově. Do městského zastupitelstva byly zvoleny Blanka Mikolajková a Jarmila Mikulášková. Dle svého volebního programu a slibu bude SNK – Zdravý Rožnov i nadále občany informovat na archiv.zdravyroznov.cz/volby2010/.

[více]

Veselé loučení po 8 km procházky z Bílého Kříže na Konečnou nemohl pokazit ani občasný deštík, který v neděli 26. září dotvářel kulisu dne. Po celou trasu byla dobrá nálada, posádka autobusu z Rožnova se mísila s posádkou z autobusu z Čadce, čeština se slovenštinou. Navzájem si od rána do odpoledne jednotlivci vyměňovali pašuňk ve formě tekuté i pevné.

[více]

Tohoto roku v neděli 26. září nebylo počasí nic moc, přesto před devátou hodinou dopolední postávala na autobusové zastávce před knihovnou dost početná skupinka lidí. Větší část spolknul autobus, který přijel od Val. Meziříčí. Zbytek čekal, co bude dál. Naše čekání bylo naplněno, když přijel luxusní zájezdový autobus se zahraniční registrační značkou.

[více]

ZR a MěK již tradičně zvou na česko-slovenské setkání knihovníků, seniorů a všech obdivovatelů podzimní přírody na hranicích.

Neděle 26. září v 9.00 hod odjezd od rožnovské knihovny dvěma autobusy přihlášky na tel.: 571 654 747 nebo knihovna@knir.cz

[více]

Zdravý Rožnov – občanské sdružení, nabídl veřejnosti účast již na čtyřech akcích v rámci svého projektu Zdravý rok 2010: Malý seminář studené kuchyně, Ekologiádu, otvírání studánky v Mokrém a ke dni matek setkání dětí a seniorů.

[více]
04.05.10 3. Ekologiáda

Zdravý Rožnov – občanské sdružení uspořádalo dne 20. dubna u příležitosti Dne Země letos již třetí ročník Ekologiády – soutěže žáků 4. a 5. ročníků základních škol o putovní cenu – plastiku Země na téma ochrany a tvorby životního prostředí.

[více]

20. dubna proběhne III. ročník Ekologiády pro žáky základních škol rožnovského mikroregionu a v neděli 25. dubna od 9 hodin se sejdeme u restaurace Písečná, aby jsme již tradičně otevřeli studánku v Mokrém.

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012