Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

V brzké době se s největší pravděpodobností začne na březích Rožnovské Bečvy stavět protipovodňová zeď. Projektu stojí v cestě mj. alej čítající bezmála třicet vzrostlých lip, které tudíž budou vykáceny. Původně jsme tímto článkem chtěli rozpoutat diskuzi, ve které by se dal prostor k vyjádření Rožnovanům. Celá akce je však již v pokročilém stádiu. I kdyby ale mělo zůstat jen u informativního článku o projektu, který přinese Rožnovu viditelnou změnu, cítíme povinnost sdělit získané informace obč...

[více]

Tož jaké úspory jste v hospodaření města prosadily? A co ty televizní záznamy z toho vašeho zasedání?

[více]
11.01.11 Děti seniorům

Třetím rokem se v rámci závěrečné akce projektu Zdravý rok 2010 členům Zdravého Rožnova podařilo uskutečnit spolupráci ZŠ Pod Skalkou s Domovem pro seniory v Rožnově p/R. V čem spočívala tato spolupráce? Udělat radost a projevit úctu starším spoluobčanům, ukázat dětem i jiný svět než ve kterém žijí, vyrobit přání a zazpívat pro někoho neznámého.

[více]

Proč jsi volila za starostku tu Markétu Blinkovou? Tož to su zvědavý, co prosadíte, když nejste ani v radě města!

[více]

Setkávání veřejnosti s členkami Městského zastupitelstva Blankou Mikolajkovou a Jarmilou Mikuláškovou bude probíhat v podkroví Městské knihovny každou první středu v měsíci od 16 do 17 hod.

[více]

V sobotu 18.12. pořádá projekt www.Nalok.cz – Nakupujte lokálně společně s Rožnovským pivovarem událost, kterou by si neměli nechat ujít jak milovníci piva, tak milovníci čerstvých lokálních potravin.

[více]

aneb hlavně mít rovnou páteř.

Zdravý Rožnov – občanské sdružení zve širokou veřejnost na další již tradiční Den pro zdraví a pohyb v sobotu 20. listopadu od 13.00 do 19.00 hod do Střední školy zemědělské a přírodovědné, Nábřeží Dukelských hrdinů 570 – vchod zprava. A to v rámci projektu Zdravý rok 2010 – zdravý životní styl.

Vstupné dobrovolné

 

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012