Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Celý záznam naleznete na YouTube.

[více]

Při poslední schůzce Zdravého Rožnova nás zastihla zpráva o skonu Vlastíka Čicha, který měl ke Zdravému Rožnovu hodně blízko.

[více]

Středa 14. prosince od 15 hodin – Domov pro seniory

V prosinci v závěrečné akci Zdravého Rožnova předají děti ze ZŠ Pod Skalkou starším spoluobčanům z Domova pro seniory v Rožnově p/R dárečky pro potěšení a adventní věnce k výzdobě domova.

[více]

Občanské sdružení Zdravý Rožnov v 11. ročníku Dne pro zdraví a pohyb zve v sobotu 26. listopadu od 15 do 17, 30 hodin do tělocvičny a jídelny SŠZePř tentokrát hlavně rodiče a prarodiče s dětmi.

[více]

Na dubnovém jednání Zastupitelstva města Zdravý Rožnov ve svém podání požadoval po MÚ zpracování strategie včasného zapojení občanů do diskuze o stavebních a územně plánovacích záměrech.

[více]
02.11.11 Stromobraní

4. - 25. listopadu 2011
program
4. 11. vernisáž
11. 11. koncert Beáty Bocek
18. 11. čajovna a dokument
25. 11. dernisáž

[více]

Již od počátku svého působení v zastupitelstvu města (dále jen ZM) Zdravý Rožnov usiluje o zveřejňování audiovizuálních záznamů z jednání ZM. Dlouhou dobu byl tento požadavek odmítán s odkazem na údajnou ekonomickou náročnost. V tomto volebním období jsme se rozhodli prosazovat možnost pořizování záznamů z jednání ZM kterémukoli občanovi,argument domnělé ekonomické náročnosti tak byl eliminován. Na jednání ZM 21. 12. 2010 se nám tento návrh podařilo prosadit a od dalšího ZM už záznamy pořizujeme...

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012