Zdravý Rožnov
Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm


Ekologický právní servis

SWISS
www.swiss-contribution.cz

Nadace Partnerství | Lidé a příroda
www.nadacepartnerstvi.cz

Zdravý Rožnov je je partnerem v sub-projektu Satelity právního ekoporadenství podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce

Občanské sdružení Zdravé já

Lesní mateřská škola Na Kozinci

Aktuality

Na vědomost se dává, že v sobotu pořádá se trh, kde bude možno nakoupit i právní radu získat!

[více]

Zdravý Rožnov – občanské sdružení dne 2. května 2012 uspořádalo v městském parku již pátý ročník znalostní a vědomostní soutěže na téma tvorba a ochrana životního prostředí. Koná se každoročně u příležitosti Dne Země pro žáky 4. a 5. ročníků základních škol z Rožnova p. R. a okolí.

[více]

V neděli 15. dubna mrholilo. Mnozí asi nevystrčili z domu ani nos. Skupinku členů Zdravého Rožnova – občanského sdružení a jejich příznivců mrholení neodradilo. Cílem vycházky byla studánka v Mokrém na Dolních Pasekách, ke které se vydali nadšenci pro přírodu přes kopec Chlacholov.

[více]
04.03.12 Zdravý rok 2012

Tak jako každý rok i letos pořádá v rámci Roku zdraví naše občanské sdružení řadu akcí. Zveřejňujeme tedy jejich plán.

[více]

V Rožnově a jeho okolí dostanou rodiče možnost přihlásit dítě do takzvané lesní mateřské školy. Děti v ní tráví většinu času venku.

[více]
03.01.12 Děti seniorům

Čtvrtým rokem v rámci závěrečné akce Zdravého Rožnova jsme uskutečnili ve spolupráci se ZŠ Pod Skalkou akci v Domově pro seniory v Rožnově p/Radh. Při adventním koncertě byla seniorům rozdána přáníčka a drobné dárečky, které vyráběly děti z Podskalky pod dohledem učitelů.

[více]

Fotky ze Dne zdraví a pohybu 26. 11. ukazují, že o celý doprovodný program byl zájem, také o prodej herních a cvičebních pomůcek. Rovněž o chemický rozbor vody, který zadarmo zajišťovala Zemědělská škola. Škoda, že o velmi bohatý a kvalitní program pohybu pro malé děti byl zájem malý.

[více]
Poslední aktualizace: 19.12.2012